naglowek_wiedzmin_dom_ze_szkla

Przeczytaliście recenzję mojego autorstwa na temat komiksu pt. „Wiedźmin: Dom ze szkła #1”? Chcielibyście mieć swoją własną legalną kopię cyfrowej wersji tego tytułu? Macie szansę ją ode mnie otrzymać, wystarczy że weźmiecie udział w konkursie, w którym do rozdania mam 20 kodów do polskiego wydania tego komiksu, a każdy o wartości $4,99!

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że klikniesz „Lubię to” na moim fanpage, a w wiadomości prywatnej wyślesz adres email, do którego przypisane jest Twoje konto FB (w celu weryfikacji kliknięcia)*. Jeśli już jesteś fanem mojego fanpage – nie ma problemu, po prostu wyślij mi wiadomość z adresem email, abym wiedział, że chcesz wziąć udział w losowaniu. Ten konkurs jest po prostu dla wszystkich, zarówno dla nowych, jak i starych czytelników mojej strony!

Spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie wylosowanych zostanie 20 uczestników, którzy otrzymają ode mnie kody do zrealizowania na Dark Horse w celu pobrania komiksu „Wiedźmin: Dom ze szkła #1”.

Konkurs trwa do 25 października 2015 roku, do godziny 23:59.

Osoby wylosowane w konkursie zostaną wymienione na niniejszej stronie z imienia i pierwszej litery nazwiska oraz otrzymają wiadomość prywatną z kodem jako nagrodą. Ogłoszenie wyników 26 października 2015 roku w godzinach wieczornych.

Jeśli konkurs będzie cieszył się powodzeniem – wkrótce pojawią się kolejne!


* Biorąc udział w konkursie i wysyłając swój adres email zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu.