Nie jest to moja pierwsza strona autorska, którą prowadzę, ale z pewnością tę prowadzę najdłużej i najlepiej. Po kilku latach traktowania domeny Merwinski.pl jako strony do prezentowania swojego dorobku twórczego i doświadczenia zawodowego, postawiłem na intensywny rozwój tej strony, włącznie ze zwiększeniem jej zasięgów. W końcu przecież chcę pisać nie tylko dla siebie, nie tylko dla zleceniodawców, ale i… po prostu, dla każdego. A o czym? Choćby o:
– marketingu
– podróżach
– historii
– polityce
– …ale i o wielu innych rzeczach.

Jestem otwarty na rozmaite formy współpracy na mojej stronie. Wśród form tych przewiduję m.in.:
– patronat nad akcją, wydarzeniem, produktem lub usługą – w tym artykuły sponsorowane, bannery na blogu – na wyłączność;
– artykuły sponsorowane zgodne z tematyką bloga oraz moimi osobistymi przekonaniami;
– testy i recenzje produktów oraz usług;
– konkursy dla czytelników;
– inne formy współpracy.

Stawiam na rozwój

W roku 2017 rozpocząłem działania mające na celu zwiększenie ilości czytelników mojej strony. Od stycznia do grudnia liczba osób śledzących mój profil na Facebooku zwiększyła się o 215%.

Wśród osób interesujących się moją stroną istnieje równowaga, jeśli chodzi o podział na płeć.

Podobne statystyki prezentuje Google Analytics. A jest to o tyle ważne, że spora część ruchu na stronie Merwinski.pl pochodzi z innych źródeł niż Facebook, w tym z wyszukiwań Google, gdzie wiele moich artykułów ma silną pozycję.

Jestem aktywny

Facebook nie jest jedynym kanałem, gdzie się pojawiam. Oprócz tego prowadzę własny profil na Instagramie, LinkedIn oraz Twitterze, natomiast w węższym zakresie korzystam z YouTube. Informacje na temat moich artykułów pojawiają się także w innych mediach, jak chociażby tekst o wojnie w Wietnamie, który wywołał poruszenie na serwisie Wykop.pl generując w 2 dni około 20.000 wejść na moją stronę.

Artykuł na mój temat pojawił się m.in. w serwisie turystycznym Wirtualnej Polski, a także kilkukrotnie byłem gościem Radia Wrocław.

Jeśli zastanawiasz się, w czym jeszcze mogę Ci pomóc, oprócz artykułu na mojej stronie, z pewnością wiele w tym względzie dowiesz się ze strony prezentującej moje doświadczenie oraz ze strony z ofertą. Być może jednak już wiesz, co chcesz mi zaproponować, wówczas koniecznie się ze mną skontaktuj poprzez formularz kontaktowy umieszczony poniżej.

    Imię i nazwisko lub ksywa (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości