blog z pasją pisany: podróże, marketing, historia

Kategoria: Autor

Kim jest Tomasz Merwiński? Czym się zajmuje Tomasz Merwiński? Jeśli oczekujesz, że znajdzie się tutaj biografia Tomasza Merwińskiego – czyli mnie, to… ani nie potwierdzę, ani nie zaprzeczę. Z pewnością ma to być miejsce na różnego rodzaju materiały medialne i informacje dotyczące mojej osoby – czy to wynikające z mojego doświadczenia (np. w marketingu), czy to wynikające ze współpracy z różnymi firmami przy realizacji projektów marketingowych, czy nawet materiały związane z czasem wolnym – podróżowaniem, a niekiedy i życiem codziennym.

Ta różnorodność tematyczna wynika z faktu, że w życiu zajmuję, bądź zajmowałem się kilkoma różnymi rzeczami. A i pewnie jeszcze w przyszłości o niejedną branżę, czy aktywność zahaczę. Zawodowo wszak zajmuję się copywritingiem i social mediami, czy też szerzej: marketingiem. Prywatnie lubię podróżować, pisać i czytać, przeżywać rozmaite przygody w terenie. Miałem już (i wciąż mam) styczność z różnymi branżami: militarną, outdoorową, turystyczną, gamingową, IT, finansową… i jeszcze wieloma, wieloma innymi. Daje to szerokie możliwości, ale i też pokazuje, że lubię się uczyć nowych rzeczy. Jestem otwarty na nową wiedzę i doświadczenia. Zatem zapraszam do współpracy.

Kontakt

Potrzebujesz się ze mną skontaktować? Zapraszam więc do pisania bezpośrednio na adres mailowy, poprzez Facebooka lub za pośrednictwem formularza. tomasz [m@łpa] merwinski.pl  …

O mnie

To był rok orwellowski. Dzień astronomicznej zimy. Poranek odznaczał się niezbyt przyjemnym chłodem, który potrafił przeszyć człowieka do szpiku kości….

WordPress PopUp Plugin