3 kluczowe sprawy dla naszego regionu

Nie ukrywam, że chciałbym zmniejszyć podatki, jednak Sejmik Dolnośląski nie ma takich uprawnień. Dlatego swoim działaniem zamierzam sprawić, aby pieniądze zabrane Polakom z ich kieszeni wróciły do nich na terenie Dolnego Śląska pod postacią:

– rozwoju lokalnej INFRASTRUKTURY
– wzrostu BEZPIECZEŃSTWA publicznego
– dbałości o RACJONALIZACJĘ budżetu i likwidację zadłużenia sejmiku

Nie może też być tak, że fundusze Sejmiku Dolnośląskiego idą tylko na wybrane regiony naszego województwa. Fundusze te muszą służyć całemu województwu i wszystkim ich mieszkańcom!

Nie lubisz, gdy inni decydują za Ciebie?

Weź więc sprawy w swoje ręce. Nie tylko podczas głosowania w wyborach samorządowych, ale i w życiu codziennym. Jeśli jednak czujesz, że dotychczasowi rządzący odebrali Ci znaczną część Twojej wolności osobistej, krępując Twoją swobodę i możliwość działania, wówczas musisz zrobić pierwszy krok w odpowiednią stronę – w stronę zmiany tej sytuacji, poprzez zmianę rządzących. Tak, wiem, że słyszysz to często, ale jak wielu ludzi dokonało rzeczywistej zmiany, a nie jedynie przetasowania pomiędzy głównymi formacjami partyjnymi w tym kraju? Czas na prawdę to zupełnie zmienić.

21 października
w wyborach do Sejmiku Dolnośląskiego
zagłosuj na listę nr 9.

Teraz masz szansę zacząć od samorządu. Zmienić coś na Dolnym Śląsku. Wprowadzić do lokalnego życia nieco więcej wolności. Od czegoś trzeba zacząć, a później będziemy walczyć i o więcej wolności w całym kraju.