“Kreatywność” to, słownikowo rzecz ujmując, “zdolność do tworzenia czegoś nowego, oryginalnego”. Jest także synonimem słowa “twórczość”.[1]

Mówiąc innymi słowy: kreatywność to wymyślanie niecodzienności. Tworzenie nowości. Opracowywanie niespodziewanego. Ale jeśli bez względu na formułkę: chcesz robić to lepiej, czujesz, że potrzebujesz rozbudzić swoje twórcze myślenie, w dowolnej dziedzinie, warsztaty z kreatywności to rozwiązanie dla Ciebie!

Takie szkolenie z kreatywności to:

🧐 warsztat dopasowany do Twojej branży

🤔 metody poszukiwania inspiracji

🤩 techniki wspierania kreatywności

🫠 współtworzenie w trakcie warsztatów

🤯 generowanie burzy mózgów

😱 pro-twórcze omówienie prac (konstruktywna krytyka)

🥳 rozwiązywanie problemów dotyczących kreatywności

Warsztaty z kreatywności – dla kogo?

Warsztaty z kreatywności, szkolenie z kreatywności - Tomasz Merwiński
Stwórzmy to razem!

Nie ma znaczenia, czym się zajmujesz – kreatywność jest ważna w wielu dziedzinach życia. Jeśli nie we wszystkich. Dlatego szkolenie z kreatywności jest dedykowane:

🤝 dla zespołów

👍 dla osób indywidualnych

🖖 dla doświadczonych

🤚 dla początkujących

🫵 dla każdego, kto czuje taką potrzebę!

Brakuje ci kreatywności? Czujesz, że masz problem z weną? Twój zespół potrzebuje rozbudzić w sobie twórcze myślenie? To dobrze, że się nie poddajesz i rozglądasz się za rozwiązaniem, zamiast wmawiać sobie, że to nie ma sensu. Bo jak zauważył w jednej ze swych książek Ken Robinson: “Z mojego doświadczenia wynika, że jednym z głównych powodów dla których tak wielu ludzi myśli, że nie są kreatywni jest to, że po prostu nie znaleźli swojego środka wyrazu.”[2]

Oczywiście, jedni ludzie rodzą się z większymi skłonnościami do niecodziennego, innowacyjnego myślenia, u innych osób przychodzi to z trudnością i wymaga od niego większego nakładu pracy. Zresztą, również osoby określane jako kreatywne nie zawsze mają wenę, nie każdego dnia wpadają na pomysły, a już na pewno nie na takie, które by je satysfakcjonowały. Jednak to nie są powody, aby się poddawać. To są co najwyżej problemy, na które trzeba szukać rozwiązań.

Warsztaty z kreatywności są takim rozwiązaniem. Pomogą one rozbudzić twórcze myślenie, szukać nowych rozwiązań, patrzeć na różne kwestie w sposób niecodzienny, nieszablonowy, a nierzadko zaskakujący. Rozwiąż swój problem z twórczym myśleniem poprzez warsztaty z kreatywności!


Zapytaj o warsztaty z kreatywności właśnie teraz!

     

    Przypisy:

    [1] Słownik języka polskiego, Warszawa 2002, Wydawnictwo Naukowe PWN, s. 368.
    [2] K. Robinson, Uchwycić żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko, tłum. Aleksander Baj, wyd. Element, Kraków 2012.